YÜRÜTTÜĞÜMÜZ PROJELER

JOP

JOP(Job Observation Program), lise çağındaki öğrencilerin, mesleki eğilimlerini anlamaları adına, iş ortamında gözlem yaparak ve anket uygulayarak, kendi kariyer keşiflerini yaptıkları çok özel olarak geliştirilmiş bir programdır.

SOKANU

SOKANU, Amerika’da geliştirilmiş çok özel bir kariyer analiz envanteridir. Bu çalışmanın Türkiye’ye uyarlama çalışmaları devam etmektedir. Çalışma tamamlandığı takdirde, ücretsiz olarak bir çok insan online olarak envanteri kendine uygulayabilecek ve kendine uygun mesleği bulabilecektir.

COLLEGE ESSAY PAL

Yaz Programları, lisans, yüksek lisans ve doktora programları gibi pek çok programın başvurusunda büyük önem taşıyan başvuru yazıları alanında eğitim ve koçluk veren online bir sistemdir.  Test çalışmaları devam etmektedir.

SUMMERYAZ

Yaz döneminde çocuklar ve gençler için yapılabilecek yurt içi ve yurt dışı tüm eğitsel ve gelişimsel programların paylaşıldığı ve ön başvurularının yapıldığı online bir platformdur. Test çalışmaları devam etmektedir.

UTURE

Çocukların bilgisayar kullanımına başlamalarıyla birlikte, kişisel gelişimlerini kontrollü ve profesyonel bir şekilde paylaşabilecekleri sosyal bir network olarak geliştirilmiştir. Test çalışmaları devam etmektedir.

GLOBALL PASS ACADEMY

BilgeAdam ve College Coach ortaklığı ile geliştirilen GlobalPass programı, lise çağındaki öğrencilere, ileri seviyede teknoloji ve bilişim eğitimi vermeyi amaçlayan bir programdır. Klasik, başlangıç seviyesindeki kodlama ve robotik eğitimlerinin birkaç adım ötesinde geliştirilmiş olan bu program ile, lise çağında ileri seviye tasarım ve programlama yapabilen, proje geliştirebilen gençlerin yetiştirilmesi esas amaçtır.

ATHLETES TURKEY

Türkiye’de her yaştaki sporcuların kendi sporcu profillerini oluşturabildikleri, istatistiklerini, görsel verilerini ve sporlarına özel aktiviteleri paylaşabildikleri online bir platformdur. Bu platform sayesinde sporculara ulaşmak isteyen okullar, kulüpler vb organizasyonlar, sporcuları kolayca değerlendirebilecek ve onlara ulaşma şansı yakalayacaklardır.

GONULLUBUL

STK’ların gönüllü ihtiyaçlarını online bir platformda paylaşabilecekleri, gönüllü çalışma yapmak isteyenlerin ise doğru adresleri bulabilecekleri bir platformdur.

STK’ların gönüllü ihtiyaçlarını online bir platformda paylaşabilecekleri, gönüllü çalışma yapmak isteyenlerin ise doğru adresleri bulabilecekleri bir platformdur.

KOCHUM

Koçluk çalışmaları artık hayatın her alanında var ve tecrübe sahibi insanlar, kendi tecrübelerini koçluk yaparak destek arayışında olanlara yardım ediyorlar. Kochum, bu sürece online olarak destek verebilen, arayan ile hizmet veren arasında köprü olan, süreçleri online yürütebilen bir sistemdir.

KIDSNOW

Çocukları ile kaliteli zaman geçirmek isteyen ebeveynler, hangi yaşta, neyi, nerede, nasıl yapacakları konusunda endişe taşırlar ve bu süreçte zaman akıp giderken, ebeveynler düşünsel yorgunlukları ile kalır. Kidsnow, çocuğun doğumuyla birlikte ebeveynlere online olarak takvimsel süreç ile danışmanlık sağlar. Yere, zamana, imkanlara ve çocuğun tercihlerine göre otomatik tavsiyelerde bulunur. Bu tavsiyeler statik olabileceği gibi, bulunulan bölgeye göre güncel dinamik aktiviteler de olabilir. Proje, hala geliştirme aşamasındandır.

MOS ISTANBUL

Museum of Science – Istanbul, çocuklar için tasarlanacak olan bir bilim & eğlence merkezidir. Bir çok deneysel çalışmanın sergilendiği ve çocukların öğrenimine sunulduğu bu platformda, her yaştan insana hitap edecek aktiviteler de yapılıyor olacaktır.

MOBILIK

Yapay zeka temelli geliştiriliyor olan MobilİK uygulaması bir İnsan Kaynakları (İK) işe alım uygulamasıdır. Kişilerin profillerine ve tercihlerine göre başvuru yapmadan, yapay zeka temelli analizler yapıp, kişiyi iş imkanları ile buluşturan mobil bir uygulamadır. Test aşamasında yapımı devam etmektedir.

4C4LIFE

4C4LIFE, 44 yetkinlik temelli bir koçluk modelidir. Bu modelin çalışmaları hala devam etmektedir. Amaç, bu model çerçevesinde sürekli gelişen insanı doğru analiz etmek ve çağa ayak uydurabilmesi adına gelişim alanlarına yönelik tavsiyelerde bulunmak ve takip etmektir. Model tamamlandığı takdirde, eğitim sistemine entegre edilerek, genç yaşlarda gelişime destek vermesi amaçlanmaktadır.